I'm happy to announce that...

17. dubna 2011 v 21:21 | Enny |  Před odjezdem
MÁM RODINU! :D:D:D:D

A zřejmě k překvapení všech to není ta česko-anglická. :)
Huh, je to složitější, ale tak nějak ve zkratce - z Irska mi měli volat ve čtvrtek. Z Anglie mi taky měla dát HM vědět ve čtvrtek.
Jak to dopadlo? V Irsku jim nejel Skype a tak se to přesunulo na pátek. Angl. HM volala, že si vybrali mě. Popravdě jsem jí řekla, že čekám ještě ten jeden hovor a že pak dám vědět, jak jsem se rozhodla s tím, že zatím opravdu převažují oni (Rada? Je totální kravina něco takovýho říkat dopředu! Poučte se z toho! :):D).
V pátek jsem po práci vyzvedla mamču a Denu, nakoupily jsme a já pak jen mohla čekat na telefon. :D Prvně to nevyšlo, jelikož jsem si nevšimla, že už si mě přidali. :D Poslali mail, že to do hodinky zkusí znovu...
Aaaah! Nedejte jen na vyznění mailů, ani na počet zaslaných žádostí, prostě si počkejte na telefonát!
Mě pozorovat někdo, kdo mě nezná, musel by si myslet, že sem debil. :D Celou dobu sem měla pusu od ucha k uchu. Ale ono to fakt jinak nešlo! :D:D:D Měli mezi sebou i Seana, na chvilku mi ukázali malou Leah a potvrdili mi "z očí do očí", že o mě mají skutečně zájem. Sean mi ukazoval květináčky s výhonkama, který sám zasadil; úplně v cajku se se mnou prý podělí o trampolínu :D:D:D a... zazpíval mi! :D:D:D Opravdu nikdy nezapomenu, jak něco zašeptal mamče a ona mi přetlumočila - Sean'd like to sing a song to you. A jeho reakce na našeho psa? Prý jestli ho taky přivezu s sebou! :D Dostali mě totálně teda... Bylo to úplně něco jiného než mluvit jen s jedním členem rodiny a ani nevědět, jak vypadá jako v případě Č-A rodinky. Celou dobu se smáli a jsou fakt sympatičtí! :) Mno... Dala jsem na "hlas srdce"(který mě k nim táhl od začátku, ale neodvažovala jsem se doufat, že by si fakt vybrali mě a tudíž i proto sem byla tak happy za to, že to s Anglií vypadalo tak nadějně :)), jak mi radila And i na větší sympatie během prvního hovoru, jak radila Stáni.
A řeknu vám, šlo tím stranou všechno. :)
Horší část byla odmítnutí angl. HM... :( Kdybych se mohla rozpůlit, jedu tam i tam. :D Přeju jim, aby našli opravdu někoho spolehlivého, ACDC milujícího a někoho, kdo jim fakt sedne! :) Ta holčina se tam bude mít určo fakt fajn.
Rozhodnutí ale padlo (pomohl i názor jejich nynější au pair, se kterou si dopisuju) a já...

...v září letím do IRSKA!

(a vůbec se netlemím i kvůli tomu, že si mě vybrali přímo oni sami, i když měli na výběr z dalších 182 lidí! :D:D:D Což mi pořád přijde opravdu neuvěřitelné... :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.