Návrat na místo činu

7. ledna 2012 v 20:47 | Enny |  Jak to šlape v Irsku
Jsem zpět v IRL. Už pátý den. >

Popravdě... nechtělo se mi zpátky, i přesto, že mi to tu všechno jistým způsobem chybělo, i kdyby jen maličko. Ale do osobních a rodinných problémů nikoho zatahovat nebudu. :)
20.12. už si moc nepamatuju, tudíž zřejmě pohodovej pracovní den. :D Sean vypadal smutně, když jsem mu řekla, že další den odjíždím a nestrávim s nima Vánoce. Niamh odpo a večer pekla perníčky - ale fakt dobrý je měla! :):D Po uspání dětí se dalo pivo, zdobily se ty perníčky, koukalo na telku. Byla prča. :) Asi prostě jeden z těch dnů, kdy si au pair může říct, že to fakt stojí za to a že má fajn host family. :)
21.12. se mi vstávalo fajně. Teoreticky jsem měla napsán den off, ale Niamh razila ráno do práce a já se chtěla rozloučit. Aiden ještě vyspával, tak jsem Seanovi připravila sváču, aby ho pak A. mohl jen hodit do školy. Malá, jako by snad vyčuchala, že se někam chystám, se ode mě skoro ani nehla. Válely jsme se na gauči a koukaly na Toma a Jerryho. Po 11 šup tašky do auta. Leah při loučení pořád opakovala, že chce jet taky a Aiden se jen pousmál, koukl na mě, pak na ni a jen: Neboj, ona tě s sebou vezme příště. :D Dík. :D
V 12:15 mi z Shannon jel bus do Dublinu. Tam mě vyzvedla babi (mamča od Niamh), u které jsem nocovala. Jely jsme pak i na obhlídku vánočních dekorací baráků v sousedství. Co si někteří lidi pověsí na barák... :D:D:D:D:D NC.
Jak už jsem naznačila v předchozím článku, můj odjezd do ČR byl natajno a věděla o něm jen hrstka lidí - ti, co mě čekali toho 22. na letišti/nádraží a ti, s nimiž jsem na setku musela být domluvena předem - kámošky. Jak jinak. :D:D:D
Do Ostravy jsem teda prubla Pendolino. Nic moc. Za ty prachy by mohl člověk mít aspoň místo na nohy teda. A jo, byla jsem varována, neposlechla jsem, to mám za to. :D:D:D
Na hlaváku jsem byla málem udušena. (Podruhé tedy, poprvé jsem se málem udusila sama v Praze z toho vzduchu :D) Úžasná cesta naší MHD. :D A pak už jen dojít k bytovce.
V plánu bylo, že zakryju kukátko u dveří a zazvoním. Hm, vzhledem k tomu, že jsme dojely kolem 10pm, mamka dveře rovnou neotevřela, ale začla se ptát, kdo je. :D Super. Takže se musela ozvat kamarádka, načež nám teda bylo otevřeno. V půlce se mamka zasekla, když si uvědomila, koho vlastně vidí. :D Bylo to hrozně fajn a k nezaplacení. :) Pejsek lítal kolem snad 2 hodiny.
Ona všechna ta setkání s těma, co o příjezdu nevěděli, byla úžasná. :D Hlavně vždycky ty reakce a výrazy v obličeji. :D
Uteklo to rychleji, než bych chtěla no. :)
Toho 3. mě na letišti čekala celá rodinka. Přivítání bylo hezký. :) Dětičky mi vyběhly naproti, poobjímali jsme se, popusinkovali, začali na mě oba chrlit, co jim přines Santa... :D A vyjeli jsem k babi, kde jsme byli až do pátku.
Ve středu jsme jeli bruslit (bez malé). :D To byla sranda. :D Hlavně, jak to tam skoro nikdo neuměl, tudíž ti, co si opravdu zabruslit chtěli, neměli šanci, jelikož museli koukat před sebe, za sebe i vedle sebe, aby někoho nepřibrali a nebo přibráni nebyli. :D I přesto jsem si to užila. :)
Ve čtvrtek výlet do vesničky Howth - budou fotky. :) Časem. :D:D:D
A máme po Vánocích. Mamča mi sem dorazí 20.března na 2 týdny, tak už se neskutečně těším. :)Toť zatím vše. Už jsem v plném zápřahu, ale zatím ani to nepomáhá.
No nic. Mějte se famfárově.
Se zpožděním přeji

HAPPY NEW YEAR 2012! :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 8. ledna 2012 v 19:46 | Reagovat

:-) Tak tohle muselo být hodně velký překvapení! Také Ti do nového roku ( trošku opožděne, no ;-)) Přeju jenom to nejlepší!

2 Lúthien Lúthien | Web | 11. ledna 2012 v 12:36 | Reagovat

Jak to tak čtu, říkám si, že jsi vážně chytla fajn rodinu, když ti takhle vychází vstříc :) Ať se ti pořád dobře daří! Začínám čím dál víc přemýšlet o tom, že to taky ještě jednou zkusím.

3 Annie Annie | Web | 13. ledna 2012 v 17:43 | Reagovat

Když kamarádka poprvé na podzim přiletěla ze Skotska na tajňáka, tak jsem hrozně brečela a teď mě štvala, že už se těší domů, přitom doma je přeci tady ne?

Takhle to zní hrozně pohádkově, jak se tam máš. Přeju ti to. ;)

4 Hope Hope | Web | 13. ledna 2012 v 23:15 | Reagovat

dovedu si dobře představit, jak ti chybí ČR...já první dva dny v Anglii celé probrečela =o( ale teď je to lepší, to víš, jenom týden a budu jinde...jinak v zápřahu, jak říkáš, jsem od prvního dne, co jsem zpátky...první víkend jsem měla pracovní a ten druhý jenom celou sobotu a větší část neděle (ale tak víkend do 11 je normálka)
a to překvapení ti závidím =o) u nás se nekonalo, protože já už se nemohla dočkat až budu u taťky...
ty se máš, že za tebou přiletí maminka, za mnou asi nikdo nepoletí, co nadělám...ale taťka mi řekl, že kdyžtak s tou mojí novou rodinkou můžeme klidně na pár dní přiletět k nim...jé, to bylo slz na nádraží, on prostě ví, jak dojmout =o) hm, a zase brečím, takže to radši nebudu dál pitvat ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.