Plánuji, plánuješ, plánujeme...

23. března 2013 v 11:16 | Enny
Aneb "au pair dráha" je, vypadá to, definitivně za mnou (minimálně na delší dobu :D, nikdy neříkej nikdy, že). Pořád je divný a někdy i nasráníhodný vejít do obchodu a nenajít tam to, na co jste si zvykli v jiné zemi (to nám tu opravdu nemůžou rozšířit nabídku cereálií?!! :D). Pořád mi u některých věcí v hlavě proběhne něco ve smyslu - tohle by se v Irsku nestalo/bylo takhle... But life goes on.
Zkusila jsem další vysokou školu, ale asi na to prostě nemám buňky (a nervy). Nebo spíš, nedokážu si vybrat z oborů, který u nás nabízejí, natolik správný, aby mě to na té škole udrželo(a zároveň s tím řešit rodinná dramata). Jo, forenzní psychologie je úžasná, ale tam to končí. Škoda, že je to jen nepovinný předmět. A jo, uvažovala jsem o psychologii, hned po maturitě jsem se i hlásila, ale ty přijímačky... Nejsem fanda NSZ. Být to jen ty jejich OSPčka, to by tehdy možná byla jiná. :):D Ale tak člověk si alespoň trochu rozšíří obzory, že.
Po dobu mého studia jsem brigádničila ve firmě, kterou jsem kvůli Irsku opustila a brzo nastupuji zpět na plný úvazek. Opravdu nejde je nemilovat. :)
Za chvíli to bude 8 měsíců, co jsem zpátky z Irska. Ta země mi neskutečně chybí. Dětičky mi kupodivu taky chybí. :)
Co je na tom smutné je, že se rodinka už pár měsíců neozvala. Ale co už, nic s tím stejně nenadělám.
Začala jsem pomalu ale jistě konečně zpracovávat fotky z Irska. Pokroook. :D
A proč vlastně tento článek?
Hm, název blogu vypovídá o mnohém a já mám, sure as hell, ještě daleko od dokončení mého lifetripu! Větší výletování sice plánuji až v příštím roce (rozuměj, musím na něj našetřit :D), ale to neznamená, že se nemůžem podělit o plánování výletů. :) Ve výsledku to znamená, že rubrika Cestopisně postupem času asi projde nějakou změnou.
Kam byste nejradši zamířili?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.