Hledání rodinky nr.2

22. dubna 2015 v 21:55 | Enny |  Před odjezdem podruhé!
Sunset by Enny - layworld.blog.czMožná jsem blázen, že chci jet zase hlídat děti, ale poté, co jsem se minulý srpen vrátila z měsíční hlídací návštěvy u první rodinky, jsem... restless. Těžko se to popisuje, šíleně se mi stýská (po Irsku i dětech), ČR už mi leze i ušima, všechno srovnávám se zahraničím, nemluvě o tom, že v práci to jde líp a líp. *ir*
A tak nevím proč, ale 5.4. jsem se z náhlého popudu opět zaregistrovala na APW, na prahu vysílení splácala Dear family obkec a hledání mohlo začít.
Vzhledem k tomu, že se má mysl usadila u nápadu - Irsko nebo UK na max. 6 měsíců kvůli dalším referencím, a poté USA, zadala jsem si délku pobytu od září a max.na 6 měsíců (přeci jen program do USA je omezen věkově a té hranici se blížím mílovými kroky :D). Rodinek nebylo moc, ale ani málo. Většina ani zprávu nepřečetla, nebo se neobtěžovala ani odpovědět, jestli ano/ne. Schránka na APW se mi tedy začala plnit žádostmi, které jsem odeslala a nic neubývalo, jelikož většina nereagovala.
Happy days. :D >>>


Teda, abych nekecala, psala mi jedna velice určitě milá maminka 3dětí z UK, z jihu Londýna... Proti černochům obecně nic nemám (ale byli mi vymlouváni :D), nicméně pokud Vám zašlou oni sami žádost a hned do ní na vás vyvalí, kdyže a na jak dlouho teda přijedete... Ne ne ne! Nicméně jsem jim odepsala, co kdyby náhodou to byla ta one and only, že! :D Každopádně i poté, co jsem jim vysloveně napsala, že jsem v kontaktu nejen s nimi, reagovali tak, jako by bylo jasné, že přece jedu k nim a že mám poslat Skype, že chce, aby mě poznaly i děti a... Děkuji, nechci. Krom toho 80 liber týdně v Londýně? Neříkám, že to jedu dělat pro prachy, ale když už člověk bydlí v Londýně, chtěl by pravděpodobně do City na výlet. Kdo v Londýně byl, ví, jaké tam jsou ceny jen za pouhou dopravu, natož ostatní věci. Kapitola tedy uzavřena. :D
Zároveň jsem si psala s jednou rodinkou z Irska, 2 děti,třetí na cestě, říkejme jim rodinka S. Ti už byli MNOHEM lepší. :D
Pak jsem si, asi fate (k tomu se ještě vrátím! :D), prodloužila dobu pobytu na 9 měsíců = více nových rodinek = Enny zasílá více žádostí a dokonce se jí dostává i odpovědí! Jupííí! :D
Tak započala má konverzace s rodinkou I. 2 holčiny (3 a 5, ale to bych možná kecala, měli to v profilu, v mailech už ne) a 1 roční chlapeček.
Rodinky S. i I. chtěly reference. Psala jsem Niamh (pro neznalé host mum z mé původní rodinky) zda by byla ochotná mi nějakou napsat. Prý no problem a že se se mnou za pár dní spojí. No jo, ale kolik to je, pár dní že. :D
Po výměně několika popisných emailů s I. (včetně 2stránkového word dokumentu, jak to u nich chodí) jsme se domluvily na Skype.
Psala se středa 15.4.2015. Já samozřejmě nervózní jak svině, že to beztak nedám, budu mlít kraviny + že nebudu vědět, o čem si s ní povídat, jak vůbec začít a na co se ptát, když to všechno vypsali do toho dokumentu... (Chudák And to bravurně a z první ruky snášela po telefonu. :D Ještě jednou Ď, Albe! :D) No, co vám budu povídat. V devět večer napsala, že se omlouvá, že ještě ukládá děti, že se zpozdí. Oookey. Ještě jednou jsem si prošla jejich e-maily a vypsala si, na co mi třeba neodpověděli etc. Aby kdyžtak aspoň něco proběhlo. :D
Chyba lávky a zbytečný žaludeční vředy! :D I. byla úplně úžasná, hovor plynul sám, nasmály jsme se a celkově jsem prostě měla TEN pocit. Říkala taky, že už měli slečnu vybranou cca 1 a půl měsíce zpět, ale že pak přestala komunikovat a nakonec z ní vylezlo, že chce jít au paiřit do jiné země. Zodpovědná.
Ptala se mě pak i, kolik rodin mám ještě ve výběru (v tu dobu to byly ještě další 2 - S. a ještě jedna ze Sev. Irska) a řekly jsme si, že si do konce víkendu dáme vědět, jak jsem se já i oni rozhodli.
Vytlemená od ucha k uchu a na růžovém obláčku sem opět vytáčela And. :D A pak jsem ze zvyku (kdo někdy hledal rodinku, pochopí :D) zkontrolovala mail...

Hi J.
H. is just in the door and after me filling him in, he is happy with my opinion! We would love to have you here if you are happy to join our family!
Oh, hell yeah I'm HAPPY! :D:D:D
Nicméně zpět k tomu fate... Nebýt toho, že jsem si prodloužila dobu pobytu na 9měsíců, nenarazila bych na I.! A taky jak napsala i sama ona: I'm a firm believer in fate - the last girl let us down for a reason as we were meant to find you!
I. jsem nakonec na Niamh v sobotu posílala mail, že se jí může zeptat, na co bude chtít. A taky jsem v sobotu skypovala s těma mýma "původníma" díťatama a Niamh. Neskutečně za ten rok vyrostli. Hlavně malá Ellen. <3 Niamh mi pak psala na FB, jestli nechci zpátky k nim,trošku pozdě no. :) Ale víkendy to jistí! :D
S I. jsme v kontaktu přes Whatsapp a bude další Skype, abych se mohla seznámit i s H. a dětma! A samozřejmě domluvit datum příletu! Těším, těším!
Tudíž v srpnu začíná má Irské dobrodružství s rodinkou nr.2 v Co.Meath!
*I'm so excited, and I just can't hide it!*
Will keep you posted! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | 22. dubna 2015 v 22:04 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mám tu výtlem, i když jsem to všechno "zažila" z první řady (telefonu) :D. Ještě jednou moc a moc gratulujiiiiiiii <3, ale s t ěma kecama o tom, jak mě obtěžuješ... JDI NĚKAM, TWIN :-D To je tenký led. A těším se na další člááánky.

2 Enny Enny | 22. dubna 2015 v 22:08 | Reagovat

[1]: Myslím, že si nemáme, co vyčítat! :-D  :-D  :-D A půjdu, půjdu do Irska! :-D :-D :-D
Kují :-*

3 Hope Hope | Web | 29. dubna 2015 v 11:56 | Reagovat

jé, tak tohle zní pohádkově! =o) tak snad bude rodinka super a bude se ti u nich líbit aspoň tak jako u první rodinky ;o)
ale jako od září jsem ti klidně mohla "nechat" svoji rodinku...i když po včerejšku snad radši ani ne :D never mind! :D

4 Dreamer Dreamer | Web | 11. května 2015 v 11:00 | Reagovat

Máš nádhernej design :) a ještě lepší články.:)

5 Nikinka Nikinka | Web | 12. května 2015 v 9:09 | Reagovat

[3]: Taky mi to tak připadá, jako z nějaké filmíku :-D! Každopádně, abych tady jen zbytečně nespamovala, přidávám se k přání, ať se ti tam líbí, ať si to (podle možností, haha) užíváš a tak dále, však to všichni známe :D.
PS: Proč něco takového nemůžu zažít i já?! :D :-D

6 Enny Enny | Web | 12. května 2015 v 21:03 | Reagovat

[3]: Diky moc, doufam a verim v to. :-D Ale jak muze hodne au pairek potvrdit, realita je kolikrat jina. Uvidime uvidime. :-)

[4]: Dekuji mockrat! :-) :-D

[5]: Sem jak zadrhnuta deska, ale dekuji, dekuji! :-D A zazit to muze kazdy! Staci se odhodlat a udelat prvni krok! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.