Třetí Skype s tou mou šestkou

3. dubna 2016 v 22:29 | Enny |  Matching
Byla neděle. Na Starém Bělidle bylo lautr hovno na práci. Sultán a Tyrl si líně oliz...
No dost už blábolů!
Glen Mills si vyžádalo další Skype a...


No prostě a jednoduše 'to' tam konečně bylo v plné síle. Ten pocit, že by bylo fajn ty lidi poznat blíž, starat se jim o děti, být součástí jejich domácnosti a života. No prostě, že mi sedli!
Na všechny mé dotazy, ať už byly jakkoli stupidní a 'méněcenné' odpověděli a nedivili se jim (nebo to aspoň nedali znát :D). U všeho, na co přišla řeč, jsme se názorově shodli, do detailu mi popsali jejich náboženské zvyky, zasmáli jsme se - taťka bude vtipálek. :D Byla to moc příjemná hodinka. A v průběhu té hodinky přišla otázka, které jsem se na jednu stranu hrozně bála, na druhou ji očekávala a na třetí si ji přála...
Že si myslí, že bych pro jejich rodinu byla great fit a jestli to cítím stejně? (a to prosím i poté, co jsme probrali, že jsem otřískla auto :D)
Myslím, že je jasné, jak jsem se rozhodla. Zítra to potvrdí agentuře, a pak... Well, may the odds be ever in my favour. :D

Každopádně pokud je tu někdo, koho ještě Skype s rodinou čeká - žádná otázka není méněcenná a opravdu se ptejte na cokoliv, co vám přijde na mysl! Ať už je to chování jejich dětí, styl života nebo jestli bude mít váš pokoj okno!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.